Міська виставка
педагогічних технологій
Запоріжжя, 2016
Каталог статей
Навігація

Номінації виставки
Виховна взаємодія [50]
Позашкілля [21]
Психологічний супровід [27]

Форма входу


Погода у місті

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 02:52

Головна » Статті » Виховання і розвиток » Виховна взаємодія

Виховання почуттів як основа громадянського виховання. Сценарій виховного заходу до річниці Великої Перемоги «Новий 1943 рік»


Виховання почуттів як основа громадянського виховання». Сценарій виховного заходу до річниці Великої Перемоги «Новий 1943 рік» (вистава-концерт).
Виховання почуттів як основа громадянського виховання

Міхєєнко Вікторія Геннадіївна 

Учитель російської мови та світової літератури; спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Запорізької міської ради Запорізької області 

Директор Булат Лариса Леонідівна

Адреса: 69067м. Запоріжжя, вул. Ніжинська, 40 

тел./факс: (061) 236-62-18, 236-56-08
E-mail:33school@ukr.net




Провідна педагогічна ідея 

Усі діти талановиті. Щоб з’ясувати, в якій галузі, слід лише запропонувати їм спільну справу. Спільна справа об’єднує, надихає, сприяє самореалізації. Постановка вистав – спільна справа учнів ЗОШ №33, небайдужих до літератури і гри; учнів, які прагнуть самоствердження і самовдосконалення через творчу діяльність.

Стисла анотація досвіду

Виховання у сучасних школярів поваги до історичного минулого своєї Батьківщини, формування активної громадянської позиції є сьогодні пріоритетними напрямками в роботі класного керівника і вчителя-філолога. Особливо це стосується теми Великої Вітчизняної війни і місця дитини у ній. Утілена у виставі-концерті «Новий 1943 рік», вона хвилює, захоплює, примушує задуматися. Вистава створена на основі документальних матеріалів років війни,насичена віршами, піснями й музикою того часу, що сприяє залученню глядачів до великого пласту художньої російської та української культур – культури духовної опозиції, культури відбудови і любові «всем смертям назло». У виставі беруть участь учнів усіх вікових категорій. Це робить її цікавою та неповторною.

Результативність та репрезентація досвіду 

У межах заходів до святкування 70 річниці Великої Перемоги виставу-концерт «Новий 1943 рік» було показано дітям і мешканцям Заводського району (6 разів), учасникам київської делегації Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Планується постановка вистави ще протягом року для мешканців міста. На обласному фестивалі дитячих та юнацьких колективів «Світ театру та Я» у листопаді 2013 року вистава посіла І місце.Незвичайна форма концерту дозволяє насичувати постановку новими концертними номерами, сценами. І це дає широкий простір для фантазії тим, хто скористається даним матеріалом

http://teacherjournal.com.ua/shkola/vixovna-robota-v-shkoli/20007-sczenarj-avtorsko-vistavi-konczertu-za-dokumentami--faktami-rokv-vjni-prisvyachenij-70-rchchyu-veli.html


Категорія: Виховна взаємодія | Додав: zavod (20.01.2014)
Переглядів: 843 | Коментарі: 3 | Теги: вистава-концер, Заводський, дитячий будинок, шкільний театр, діти у роки війни | Рейтинг: 3.1/43
Всього коментарів: 3
3 andra_m  
Дуже приємно бачити в очах дітей розуміння того матеріалу, який вони подають зі сцени, особливо, коли мова йде про такий період як Велика Вітчизняна війна. Зичу сил й наснаги цьому колективові! Успіхів!

2 Алла  
Дуже цікавий і свіжий матеріал. Діти прилучаються до такої важливої і серйозної теми - теми війни. Прилучаються через мистецтво слова, пісні, декламації. А тема дитячого будинку завжди актуальна. Як працювати з дітьми, щоб їм було цікаво? Як розвивати їх? Дана робота - відповідь на ці запитання. Автору - велике спасибі.

1 Наталия  
Велика справа підтримувати учнів, які прагнуть самоствердження і самовдосконалення через творчу діяльність, а саме шкільний театр.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
IAMЦ © 2024