Міська виставка
педагогічних технологій
Запоріжжя, 2016
Каталог статей
Навігація

Номінації виставки
Дидактичне наповнення [37]

Форма входу


Погода у місті

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.06.2023, 18:38

Головна » Статті » Дидактичне наповнення » Дидактичне наповнення

Матеріали до проведення батьківських зборів в класі (круглий стіл) на тему "Ми за здоровий спосіб життя"
Матеріали до проведення батьківських зборів в класі (круглий стіл) на тему ” Ми за здоровий спосіб життя»


Муковоз Олена Іванівна,  вчитель української мови та літератури,
 старший вчитель, вища категорія 

Запорізький колегіум «Елінт»
директор Зайковська О.А.

адреса: м.Запоріжжя вул. Маршала Чуйкова,29
тел. 283-60-40

Провідна педагогічна ідея досвіду:
Зміст дозвіллєвої діяльності у превентивному вихованні визначається її завданнями і спрямований на формування ціннісних ставлень до держави і суспільства, до себе та свого фізичного «Я», до праці, природи і мистецтва; на формування в них світоглядних позицій, ідей, поглядів, переконань, профілактика негативних явищ в учнівському середовищі.

Обґрунтування актуальності та перспективності досвіду:
Сьогодні перед соціально-педагогічною наукою та практикою активно постає завдання превентивного виховання підлітків. Підлітковий вік — період інтенсивного становлення почуттів і волі, спрямованості, готовності жити і діяти так, як живуть і діють дорослі. Зростає його активність, відбувається ціннісна переорієнтація під впливом прагнення бути дорослим. У цей підлітковий період, період пошуку орієнтирів та формування життєвих цінностей завданням сім’ї та школи є формування позитивних соціальних установок, профілактика негативних явищ в учнівському середовищі. Одним із напрямів превентивного виховання підлітків є організація їх змістовного дозвілля.

Стисла анотація досвіду:
Мета поданої роботи з педагогічного досвіду – це пропагувати здоровий спосіб життя ,  виховувати культуру спілкування батьків та дітей. 
В поданій роботі представлено, як проводити батьківські збори (круглий стіл) разом з учнями. Питання для обговорення: виступ класного керівника, виступ учнівських центрів самоврядування, анкетування дітей і батьків за темою зборів, аналіз участі дітей в гуртках та спортивних секціях, виступ медичного працівника (представник батьківського комітету), розгляд ситуативних завдань.
Навчальна користь:  ознайомити учнів та батьків з інформацією про негативний вплив шкідливих звичок, ідентифікувати ситуації, що зваблюють дітей забути про відповідальність    перед своїм здоров’ям і суспільством за наслідки шкідливих звичок.

Результативність впровадження досвіду:
Результатом проведеної роботи є самовизначенність учнів, проведення анкетування серед підлітків і планування подальшої індивідуальної роботи класного керівника з дітьми, які пробували палити, вживати алкоголь. Пропаганда активного образу життя в сім’ях учнів. 
Під час проекту учні здобували певні знання та навички критичного мислення. Створення власного життєвого міні проекту " Ми за здоровий спосіб життя ” спонукало кожного учня до самоаналізу, самоствердження, пошуку потрібної інформації.

Репрезентація досвіду:
Досвід роботи класного керівника представлений на засіданні шкільного методичного об’єднання класних керівників, відзначений на районному рівні, представлений для конкурсної роботи «Десятий український конкурс вчитель-новатор»
Шляхи поширення та впровадження досвіду: може бути впроваджений у будь-якій школі під час підготовки та проведення батьківських зборів в середній та старшій школі.


Категорія: Дидактичне наповнення | Додав: LeninRMO (20.01.2014)
Переглядів: 1821 | Коментарі: 12 | Теги: ситуативні завдання, шкідливі звички, Ленінський превентивне виховання, здоровий спосіб життя | Рейтинг: 3.5/98
Всього коментарів: 121 2 »
12 Olena7051  
Мені сподобалося!

11 tanokmach  
Цікавий та кориснийматеріал для класних керівників.

10 Веселка  
Дуже цікавий матеріал)

9 KlifordStudy  
Голосую +++++++++++++++++

8 Ritysya)  
Все просто чудово. Успіхів Вам і натхнення))))

7 Fidir Anf  
Голосую +

6 iren  
Цікавий та кориснийматеріал для класних керівників.

5 Diana  
Матеріал просто чудовий!

4 Ольга  
Проблематика дуже сучасна і актуальна. Дякую за цікавий матеріал!

3 Директор  
Дякуємо за цікавий досвід роботи!

1-10 11-12
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
IAMЦ © 2023