Міська виставка
педагогічних технологій
Запоріжжя, 2016
Каталог статей
Навігація

Номінації виставки
інтерактивне середовище [43]

Форма входу


Погода у місті

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.06.2023, 18:41

Головна » Статті » 2015 КО: : інтерактивне середовище » інтерактивне середовище

Сайт методичного підрозділу, як одна із форм методичного супроводу навчально-виховного процесу в навчальних закладах Заводського району

Тема досвіду:  Сайт методичного підрозділу, як одна із форм методичного супроводу навчально-виховного процесу в навчальних закладах Заводського району

Інформація про авторів:

Романіченко Лілія Сергіївна, методист ІАМЦ з координації програмно-методичного забезпечення викладання навчальних предметів в Заводському районі,

Гавришева Алла Валеріївна, методист ІАМЦ з координації початкової та дошкільної освіти в Заводському районі.

Бараннікова Людмила Ярославівна, методист ІАМЦ з виховного та розвивального середовища.

 

Контактна  інформація  про  навчальний  заклад:

Методичний підрозділ в Заводському районі інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради

завідувач –Гусак О.В.

вул. Радіаторна, 49,  тел. (061)236-56-07

e-mail – zav_rmp@rambler.ru,

адреса сайту –zavrmp.jimdo.com

 

Провідна педагогічна ідея досвіду.

Поєднання традиційних форм методичного супроводу із новими технологіями, а також надання можливості бути інформованим з питань методичного супроводу навчально-виховного процесу всім бажаючим за відсутності можливості бути присутнім на нарадах, що є основною метою on-line технологій.

Обґрунтування актуальності та перспективності досвіду.

У наш час, не обійтися без сучасного подання інформації. У своїй роботі ми використовуємо сайт як необхідний і потрібний інструмент. Постійна робота над ним надає можливість бути інформованим з питань методичної роботи в районі всім бажаючим, а також дає можливість поділитися з колегами своїм досвідом. Сайт є засобом і формою організації ресурсно-орієнтованого методичного супроводу, що формує середовище, у якому забезпечено три основні режими — асинхронного спільного інформування та навчання, синхронного інформування і самоосвіти.

Науково – теоретичну базу досвіду становлять сучасні педагогічні концепції: формування інформаційної компетентності (Н. В. Морзе, О. М. Спірін), ідея взаємодії суб’єктів навчально-виховного процесу (Ш. Амонашвілі, О. Леонтьєв, І. Маноха, Г. Щукіна, Т. Яценко); дослідження теоретико-методологічних засад впровадження й особливостей використання сучасних інформаційних технологій (В. Ю. Биков, A. M. Гуржій). Можливості освітнього сайту в діяльності методиста координатора висвітлені у статті Кудрявцевої І.О., технологія Веб 2.0. та можливості освітніх блогів розглянуті у науково-методичному посібнику ДОІППО (стаття Стельмащук С.А., Вінницької Н.М.).

Стисла анотація досвіду.

Використання сайту - це велика допомога вчителю та адміністратору в будь-якому питанні, що стосується методичного супроводу навчально-виховного процесу. На сайті представленні наступні розділи: нормативно-правове забезпечення навчально-виховного процесу, конкурси та заходи, учнівське самоврядування, предметні методичні центри, методична скарбничка, досвіди роботи вчителів, планування. Відбувається інформування учасників НВП про події в районі, заходи та конкурси, дає можливість для обміну інформацією щодо нормативно-правової бази.

Результативність: підвищення рівня професійної та інформаційної компетентності учасників НВП Заводського району.

Репрезентація досвіду - на рівні району, на науково-методичній раді ІАМЦ (2014-15 н.р.)

Теги: Заводський, інформаційно-комунікаційні технології, сайт, супровід.

Посилання: http://zavrmp.jimdo.com/Джерело: http://zavrmp.jimdo.com
Категорія: інтерактивне середовище | Додав: s0soldatenko (19.01.2016) E W
Переглядів: 1480 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 1.0/419
Всього коментарів: 2
2 Svetlana5654  
Використання новітных інтерактивних технологій вимога часу. Тож дана робота дуже актуальна - бути в курсі подій, перебуваючи у будь-якому місці. Успіхів Вам!!!

1 OksanaGusak  
Методична робота в Заводському районі має свої традиції та практичні надбання, які базуються на досвіді досвідчених освітян та враховує специфіку районної освітньої системи. Саме в Заводському районі вперше перевели традиційну форму засідання РМЦ у віртуальний формат вебінару, а сайт РМП Заводського району сьогодні успішно представляє єдиний освітній онлайн простір міста.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
IAMЦ © 2023