Міська виставка
педагогічних технологій
Запоріжжя, 2016
Каталог статей
Навігація

Номінації виставки
інтерактивне середовище [43]

Форма входу


Погода у місті

Пошук

Статистика

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.09.2023, 02:46

Головна » Статті » 2015 КО: : інтерактивне середовище » інтерактивне середовище

Ефективність використання інтерактивних ресурсів Інтернету для розвитку колективного інформаційного простору навчального закладу

Ефективність використання інтерактивних ресурсів Інтернету для розвитку колективного інформаційного простору навчального закладу як фактору ефективності ВШК та способу зворотного зв'язку в управлінській діяльності


Кобзарєва Тетяна Едуардівна,

вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г. Шевченка
Директор: Андрієнко Оксана Володимирівна
Адреса: м. Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграда, 11
Телефон: (0612) 624062  
е-mail: znz1_im.shevchenko@ukr.net 
Сайт:  school1.edukit.zp.ua/

 

Провідна педагогічна ідея досвіду

Створення інформаційного простору школи, його підрозділів, вчителів, учнів та їх батьків з метою підвищення якості використання Інтенет-ресурсів в навчанні та зробити більш прозорим ВШК в управлінській діяльності, шляхом активізації саморозвитку вчителя та його цифрової громадської активності
Обґрунтування актуальності та перспективності досвіду 
При великому обсязі матеріалу в Інтернеті, який може бути додатково використаний   під час навчально-виховного процесу,  виникає необхідність ретельно його аналізувати, щоб надати учням для роботи, або створювати власне дидактичне наповнення сучасних уроків. З метою удосконалення системи доступу до цих матеріалів вчителем створено  авторський блог, як портфоліо самопрезентацїї власного інтерактивного середовища. Перспективність досвіду у тому, що таку базу дидактичних матеріалів, при умові їх удосконалення та поповнення, можна використовувати усією педагогічною спільнотою та учнями всіх шкіл.
Наукова-теоретична база досвіду
Сучасний етап розвитку освіти передбачає інтенсивне впровадження в навчальний процес нетрадиційних форм: впровадження інтерактивного комплексу освітніх ресурсів Інтернету, дистанційного навчання у навчально-інформаційному середовище вчителя (блог, сайт тощо), опанування на їх базі інноваційних педагогічних технологій проведення уроків (перевернуте навчання, методу проектів, діяльнісні та модульні).
Стисла анотація досвіду
У своїй діяльності вчитель інформатики та одночасно тренер вчителів за ІКТ/Intel активно використовує різні види сервісів web2.0 та Google. Тому виникла ідея зібрати їх в одному інтерактивному Інтернет-ресурсі, де б можна було навчатися всім. В процесі реалізації задуму для зручності використання цього ресурсу зроблено декілька розділів, які розміщені у різних формах меню. Крім того, є декілька засобів обліку власного досвіду, що дозволяє назвати цей ресурс Портфоліо.
Результативність впровадження досвіду
Результативність впровадження досвіду полягає по-перше, у тому, що досвідом користується багато колег, по-друге, досвід мотивує не тільки вчителів школи, де працює вчитель, до створення інформаційного простору, по-третє, учні використовують розроблений Інтернет-ресурс та його матеріали замість підручника, який морально застарів.
Репрезентаці досвіду
Результати творчого пошуку вчителя були представлені на обласній виставці «Освіта Запорізького краю-2013» та конкурсі веб-ресурсів на ЗапоВікі.
        Посилання на матеріал Web-портфоліо: мої досягнення:
        http://webprofilportfolio.blogspot.com/

 Джерело: http://webprofilportfolio.blogspot.com/
Категорія: інтерактивне середовище | Додав: Zhovt2 (15.01.2016) | Автор: Кобзарєва Тетяна Едуардівна E W
Переглядів: 1696 | Коментарі: 8 | Теги: інтернет, Жовтневий, управлінська діяльність, інформаційний простір, інтерактивні ресурси | Рейтинг: 1.0/75
Всього коментарів: 8
8 Тришка  
Блог Татьяны Эдуардовны - это не просто портфолио. Это настоящая копилочка, кладовая с уникальным авторским контентом! Здесь можно найти самые последние новости и рекомендации по использованию компьютерных технологий.  Много полезного  найдет тот, кто ищет интересные ресурсы Интернета для своей педагогической деятельности. Татьяна Эдуардовна постоянно делится своими находками - полезными ресурсами, тренингами, созданными другими коллегами. В блоге много советов по блогостроительству. Учитель не только рассуждает, что и как можно было бы использовать в своей работе, а и предлагает уже разработанные свои авторские курсы для желающих научиться использовать современные ИКТ. В блоге нет перепостов, если Татьяна Эдуардовна и рекомендует обратить внимание на чью-то статью, то всегда указывает почему это может быть интересно, чем именно "зацепил" ее этот материал. Я постоянно читаю блог Татьяны Эдуардовны и очень много полезного и интересного для себя нахожу. Рекомендую членам жюри выставки внимательно ознакомиться с содержанием блога - он уникальный! С уважением, Ирина Топчий - учитель трудового обучения и основ здоровья Запорожской гимназии № 11, учитель-эксперт Microsoft

7 alakostenko  
Цікава кропітка робота, а головне корисна та практична !!!

6 kte  
Алла Леонидовна Сотникова: Всього коментарів: 7, отображается 5, мой, видимо, не устроил модератора. "Очень насыщенный блог, интересный проблемный материал, четкая и аутентичная авторская концепция. Блог можно  использовать как модель для сетевого взаимодействия, очень полезен тем, кто начинает строить свою учебную работу с привлечением облачных технологий.
Там было иначе, но дословно не воспроизведу." https://goo.gl/iJiu6H Коменти на мій пост у моєму блозі "Blue Monday "сумний" і "депресивний"... Для кого!?"

5 ljudmillar  
Отличная работа!

4 sushkova1985yana  
Шановна Тетяно Едуардівна! Ваш блог - це скарбниця для педагога! respect

3 zamenyagre27  
Шановна пані Тетяно!!! Сучасна робота!!! Пишаємося вашими досягненнями і будемо переймати досвід!!!

2 Kristina123  
Шановна пані ТЕТЯНО! Надзвичайно вдячні Вам за можливість завдяки Вашому блогу оволодіти цифровою грамотністю як необхідною складовою успішної людини і педагога ХХІ ст.

1 juliyafedorovnayakimova  
Блог Тетяни Едуардівни - гідна та  цінна робота!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
IAMЦ © 2023